Aktuality

Speciální nabídka sáčků na přání

Speciálně nabízíme možnost zabalení zboží na přání do průhledných sáčků. Šířky sáčků mohou být: 100 mm, 120 mm, 145 mm a 165 mm. Délka záleží na druhu a množství zboží. Nejžádanější jsou 250 g sáčky ořechových, ovocných směsí nebo kombinace oříšků v polevách. Můžete si vybrat kterékoliv zboží z naší nabídky. Namícháme Vám i nestandartní směs na přání, kterou jinak neprodáváme. V minulosti jsme realizovali několik akcí pro různé reklamní a obchodní společnosti. Zboží na přání je možné po dohodě připravit od 100 ks. Cenová nabídka se vždy stanovuje individuálně na míru. V případě zájmu a pro více informací volejte: 603 215 481 Milan Tecl nebo můžete poptávku zaslat na e-mail: info@perun-orechy.cz

Arašídový nugát momentálně už není v prodeji

Dne 26.1.2021 byl ukončen prodej: Arašídový nugát dvouvrstvý. Dle vyjádření výrobce se přestal vyrábět. Je nám to líto, protože tento produkt byl mezi zákazníky velmi oblíbený. V současné době hledáme nového výrobce, ale zatím bez úspěchu.

Doručení zboží před vánočními svátky

Vážení zákazníci,

dovolujeme si oznámit, že veškeré objednávky přijaté do 23.12. 2020 do 11:00 vyřídíme a odešleme.

Objednávky přijaté po tomto datu budeme odesílat v období mezi 28.12. a 30.12.2020.

V novém roce začínáme v pondělí 4.1.2021.

Ananas v hořké čokoládě - prodej ukončen

Vzhledem k omezeným možnostem výroby, častým výpadkům v nabídce a vzrůstající ceně ananasu

jsme ukončili prodej výrobku: Ananas v hořké čokoládě v balení 1,5 kg.

Mandle pražené solené odrůda Marcona - ukončení prodeje

Dne 15.11.2020 byly doprodány poslední Mandle pražené solené odrůdy Marcona. Vzhledem k malému zájmu a rostoucí ceně jsme se rozhodli tento produkt dále nenabízet. Jako náhrada jsou v prodeji výborné Mandle pražené solené Nonpareil pražené nasucho, příjemně nasolené, křupavější a za lepší cenu.

Stránka 1 z 8 - 75 položek celkem

„Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“ Více informací ZDE.