Aktuality

Vyřizování objednávek během prázdnin 2021

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 5.7.2021 do 18.7.2021 bude většina našich zaměstnanců na dovolené. 

Máme proto velmi omezený provoz. Během této doby se vyřizování objednávek místo obvyklých 2 dní prodlouží na 7 dní.

Všechny Vaše objednávky vyřídíme, jenom s menším zpožděním.

Pro bližší informace volejte: 723 416 025 - Martin Červený.

Osobní odběr bude během dovolené pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Krásné léto přeje Váš dodavatel oříšků a sušeného ovoce PERUN-OŘECHY, s.r.o.

Osobní odběr znovu zaveden

Vážení zákazníci,

vzhledem ke zlepšení současné situace v souvislosti s COVID-19 jsme znovu zavedli osobní odběr objednaného zboží na adrese:

Pšenčíkova 797/3, Praha-Kamýk a hotovostní platbu.

Platby kartou u nás v provozovně nejsou možné.

Objednané zboží si můžete vyzvednout od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 12:00 nebo je možné po domluvě i v jiný čas. V pátek je zatím zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

Nové typy balení

Během měsíce května jsme zrušili některé typy balení ve kbelíku. Někteří zákazníci si stěžovali na prasklé kbelíky a i přes maximální úsilí při balení kbelíků do krabic nebylo možné zabránit prasklým obalům. Naším cílem je, aby zboží dorazilo v pořádku a proto jsme zavedli u některých druhů balení do sáčku.

Všechny kbelíky jsme nahradili stejným nebo podobným množstvím zboží, které bude zabaleno v sáčku.

Většinou se jedná o 3 kg balení ořechů. U japonských směsí jsme 4 kg kbelíky změnili na sáček o váze většinou 2,5 kg.

Z důvodu Vašeho zájmu jsme ponechali v nabídce kbelíky: kešu nepražené, kešu pražené solené a pistácie. V každém případě je možné objednat stejné množství i v sáčku. Banánové plátky, které jsou také možné objednat ve kbelíku můžete jako alternativu zakoupit v 3 kg sáčku.

Věříme, že tato změna přispěje k Vaší spokojenosti s dodávkou zboží.

Speciální nabídka sáčků na přání

Speciálně nabízíme možnost zabalení zboží na přání do průhledných sáčků. Šířky sáčků mohou být: 100 mm, 120 mm, 145 mm a 165 mm. Délka záleží na druhu a množství zboží. Nejžádanější jsou 250 g sáčky ořechových, ovocných směsí nebo kombinace oříšků v polevách. Můžete si vybrat kterékoliv zboží z naší nabídky. Namícháme Vám i nestandartní směs na přání, kterou jinak neprodáváme. V minulosti jsme realizovali několik akcí pro různé reklamní a obchodní společnosti. Zboží na přání je možné po dohodě připravit od 100 ks. Cenová nabídka se vždy stanovuje individuálně na míru. V případě zájmu a pro více informací volejte: 603 215 481 Milan Tecl nebo můžete poptávku zaslat na e-mail: info@perun-orechy.cz

Arašídový nugát momentálně už není v prodeji

Dne 26.1.2021 byl ukončen prodej: Arašídový nugát dvouvrstvý. Dle vyjádření výrobce se přestal vyrábět. Je nám to líto, protože tento produkt byl mezi zákazníky velmi oblíbený. V současné době hledáme nového výrobce, ale zatím bez úspěchu.

Stránka 1 z 8 - 79 položek celkem

„Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“ Více informací ZDE.