Doprava a platba

Možnosti dopravy

DPD_logo_redgrad_rgb

Cena zahrnuje: dopravu po České republice, palivový příplatek, mýtné.

Ceny platné od 19. 1. 2023 do další aktualizace.

Váha do 5 kg - cena 119 Kč včetně DPH (1 balík).

Váha do 15 kg - cena 125 Kč včetně DPH (1 balík).

Váha do 31,5 kg - cena 134 Kč včetně DPH (1 balík).

Váha do 63 kg - cena 269 Kč včetně DPH (2 balíky).

Váha do 94,5 kg - cena 402 Kč včetně DPH (3 balíky).

Váha do 126 kg - cena 536 Kč včetně DPH (4 balíky).

Poplatek za platbu dobírkou je 28 Kč včetně DPH.

Váhy jsou uvedeny včetně obalového materiálu a výstelky, který může být od 0,5 do 2 kg na jedné krabici.

Doručení zboží přepravní společností DPD

Objednávky přijaté v pracovní dny (pondělí až pátek) do 11:00 hodin předáváme na depo přepravní společnosti DPD ještě týž den nebo nejpozději následující pracovní den a zasíláme potvrzovací e-mail. Další pracovní den obvykle DPD doručuje zásilky od 8:00 do 17:00. Vždy ráno ještě před svým příjezdem zasílá DPD e-mail o hodinovém intervalu termínu doručení. Platba na dobírku je možná hotově nebo kartou.

Převzetí a reklamace zboží poškozeného při přepravě

Za náležitě zabalené zboží odpovídá odesílatel. Jestliže je balík jakkoliv zvenčí poškozen, například je-li roztržená krabice, můžete odmítnout balík převzít. Přepravní společnost DPD pak vrátí balík odesílateli. V případě zjevného poškození balíku můžete při doručení zkontrolovat jeho obsah. V případě poškození zboží uvnitř balíku zaznamená tuto kontrolu doručující řidič do protokolu a vyhotoví společně s Vámi (“škodový zápis”). Jestliže převezmete zvenčí neporušený balík a po jeho otevření zjistíte, že obsah je poškozen, reklamaci uplatněte přímo u odesílatele.

Zasilkovna_logo_WEB_nove

Výdejní místa ZÁSILKOVNY, kterých bylo k lednu 2023 již více než 10000 

Cena zahrnuje: dopravu na Vámi zvolenou pobočku ZÁSILKOVNY po České republice, palivový příplatek a mýtné.

Ceny platné od 30. 3. 2023 do další aktualizace.

Váha od 0 do 5 kg včetně obalu - cena 82 Kč včetně DPH. Čistá váha objednaného zboží může být maximálně 4,5 kg.

Váha od 5 do 10 kg včetně obalu - cena 127 Kč včetně DPH. Čistá váha objednaného zboží může být maximálně 8,5 kg.

Poplatek za platbu dobírkou je 21 Kč včetně DPH.

Váha obalového materiálu a výstelky může být od 0,5 do 1,5 kg.

Vyzvednutí zboží na výdejním místě ZÁSILKOVNY

Objednávky přijaté v pracovní dny (pondělí až pátek) do 11:00 hodin předáváme ve většině případů na podací místo ZÁSILKOVNY ještě týž den nebo nejpozději následující pracovní den. Každopádně Vás o předání zboží budeme informovat potvrzovacím e-mailem. Jakmile zadáme údaje do systému, ZÁSILKOVNA Vás bude informovat e-mailem, kde bude uveden ve spodní části odkaz na trasovací číslo zásilky, podle kterého zjistíte v jakém stavu doručení se Váš balík nachází. Řidič ZÁSILKOVNY vyzvedává balík na podacím místě každý pracovní den kolem 11:00. Následující pracovní den je zásilka ve většině případů na Vámi zvoleném výdejním místě k vyzvednutí. Tuto skutečnost Vám ZÁSILKOVNA oznámí zprávou a e-mailem kde je uvedeno heslo potřebné k vyzvednutí. Od této chvíle si balík můžete vyzvednout (dle otevírací doby zvoleného obchodu) do 5 pracovních dnů nebo pro něj třeba někoho poslat. Způsob platby na výdejním místě ZÁSILKOVNY je závislý na možnostech jednotlivého obchodu a je uveden v SMS zprávě a v popisu výdejního místa.

Při objednávce nad 5000 Kč je doprava dopravní společností DPD na území České republiky ZDARMA.

Platební metody

  • dobírkou v hotovosti, platební kartou u řidiče přepravní společnosti nebo na výdejním místě ZÁSILKOVNY
  • v hotovosti (PLATBA KARTOU NENÍ MOŽNÁ) při osobním odběru ve skladu na adrese: Pšenčíkova 797/3 (vchod přes malé parkoviště z ulice Cílkova)142 00, Praha-Kamýk, otevřeno pro výdej zboží: pondělí až pátek 8:00 - 12:00sobota, neděle, svátky - ZAVŘENO.
  • převodem předem (objednávku odesíláme po připsání finančních prostředků na náš účet: 5324462319/0800 vedený u České spořitelny)
  • platební kartou nebo pomocí Google Pay, Masterpass peněženky online prostřednictvím platební brány GP Webpay společnosti Global payments s.r.o. (objednávku odesíláme po úspěšném provedení platby)