Doprava a platba

Možnosti dopravy

Logo_gls_315x128_bílé

Cena zahrnuje: dopravu po České republice, palivový příplatek a mýtné účtované přepravní společností GLS.

Ceny platné od 2.1.2020 do další aktualizace.

Váha od 0 do 5 kg - cena 99,22 Kč včetně DPH 21%.

Váha od 5 do 20 kg - cena 128,26 Kč včetně DPH 21%.

Váha od 20 do 40 kg - cena 203,28 Kč včetně DPH 21%.

Váha od 40 do 60 kg - cena 331,54 Kč včetně DPH 21%.

Váha od 60 do 80 kg - cena 336 Kč včetně DPH 21%.

Váha od 80 do 100 kg - cena 534,82 Kč včetně DPH 21%.

Váha nad 100 kg - cena po domluvě nebo je možné rozdělit na více objednávek, protože takovou zásilku přepravní společnost GLS neodveze.

Při zvolené platbě dobírkou je ke každému rozmezí váhy připočítána platba za dobírku, informační e-mail a SMS ve výši 32,67 Kč včetně DPH.

U platby převodem předem se tato částka neúčtuje.

Doručení zboží přepravní společností GLS

Objednávky přijaté v pracovní dny (pondělí až pátek) do 11:00 hodin předáváme ve většině případů přepravní společnosti GLS ještě týž den nebo nejpozději následující pracovní den. Po vyskladnění zboží od nás obdržíte potvrzovací e-mail, že je zboží předáno přepravní společnosti. Další pracovní den obvykle GLS doručuje zásilky od 8:00 do 17:00. Ještě před svým příjezdem Vás řidič bude kontaktovat na uvedeném telefonním čísle a dohodne s Vámi hodinu doručení. Platba dobírkou řidiči GLS je možná hotově nebo kartou. 

Převzetí a reklamace zboží poškozeného při přepravě

Za náležitě zabalené zboží odpovídá odesílatel. Jestliže je balík jakkoliv zvenčí poškozen, například je-li roztržená krabice, můžete odmítnout balík převzít. Přepravní společnost GLS pak vrátí balík do depa a předá informaci odesílateli. V případě zjevného poškození balíku můžete při doručení zkontrolovat jeho obsah. V případě poškození zboží uvnitř balíku zaznamená tuto kontrolu doručující řidič do protokolu a vyhotoví společně s Vámi (“škodový zápis”). Jestliže převezmete zvenčí neporušený balík a po jeho otevření zjistíte, že obsah je poškozen, reklamaci uplatněte přímo u odesílatele. Společnost GLS totiž nemůže kontrolovat obsah zasílaných balíků z důvodu poštovního tajemství.

 

Zasilkovna_logo_WEB_nove

Cena zahrnuje: dopravu na Vámi zvolenou pobočku ZÁSILKOVNY po České republice, palivový příplatek a mýtné účtované ZÁSILKOVNOU.

Ceny platné od 1.11. 2019 do další aktualizace.

Váha od 0 do 5 kg včetně obalu - cena 59 Kč včetně DPH.

Váha od 5 do 10 kg včetně obalu - cena 119 Kč včetně DPH.

Více jak 10 kg včetně obalu na jednu objednávku, na podací místo ZÁSILKOVNY nemůžeme doručit.

Váha obalového materiálu může být až 0,5 kg.

Při zvolené platbě dobírkou na výdejním místě ZÁSILKOVNY je ke každému rozmezí váhy připočítána platba za dobírku 14,52 Kč včetně DPH.

U platby převodem předem se tato částka neúčtuje.

Vyzvednutí zboží na výdejním místě ZÁSILKOVNY

Objednávky přijaté v pracovní dny (pondělí až pátek) do 11:00 hodin předáváme ve většině případů na podací místo ZÁSILKOVNY ještě týž den nebo nejpozději následující pracovní den. Každopádně Vás o předání zboží budeme informovat potvrzovacím e-mailem. Jakmile zadáme údaje do systému, ZÁSILKOVNA Vás bude informovat e-mailem, kde bude uveden ve spodní části odkaz na trasovací číslo zásilky, podle kterého zjistíte v jakém stavu doručení se Váš balík nachází. Řidič ZÁSILKOVNY vyzvedává balík na podacím místě každý pracovní den kolem 11:00. Následující pracovní den je zásilka ve většině případů na Vámi zvoleném výdejním místě k vyzvednutí. Tuto skutečnost Vám ZÁSILKOVNA oznámí zprávou a e-mailem kde je uvedeno heslo potřebné k vyzvednutí. Od této chvíle si balík můžete vyzvednout (dle otevírací doby zvoleného obchodu) do 7 pracovních dnů nebo pro něj třeba někoho poslat. Způsob platby na výdejním místě ZÁSILKOVNY je závislý na možnostech jednotlivého obchodu a je uveden v SMS zprávě a v popisu výdejního místa.

Seznam výdejních míst ZÁSILKOVNY, kterých je v současné době v České republice 2449 a stále přibývají, najdete ZDE

Pokud se chcete zjistit, kde se Vaše zásilka nachází klikněte ZDE

 

Doručení zboží je možné pouze na území České republiky.

Při objednávce nad 5000 Kč je doprava na území České republiky ZDARMA.

Platební metody

  • dobírkou v hotovosti, platební kartou u řidiče přepravní společnosti GLS nebo na výdejním místě ZÁSILKOVNY
  • v hotovosti při osobním odběru ve skladu na adrese: Pšenčíkova 797/3 (vchod přes malé parkoviště z ulice Cílkova)142 00, Praha-Kamýk, otevřeno po-čt 8-12, pátek DOČASNĚ ZAVŘENO so-ne, svátky - zavřeno, platba kartou není možná. 
  • převodem předem (odesíláme po připsání peněz na náš účet: 5324462319/0800 vedený u České spořitelny)
  • platební kartou nebo pomocí Google Pay, Masterpass peněženky online prostřednictvím platební brány GP Webpay společnosti Global payments s.r.o. (objednávku připravujeme a odesíláme po úspěšném provedení platby)

 

„Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“ Více informací ZDE.