Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
838 hodnocení
5
819x
4
10x
3
4x
2
1x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
FM
Filip Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2020
MK
Michaela Kopečná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2020
výborné sušené ovoce za doboru cenu
MK
Martin Kotrbatý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2020
Výborné a chutné. Doporučuji ostatním.
EM
Ehrlichova Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2020
Jsem spokojená ,oříšky voní a fialky jsou supr. Doprava také super.Už nyní to doporučuji známým a jejich dětem strašně chutnaní.
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
30.4.2020
Děkujeme Vám za super hodnocení.
+ Fialky jsou prostě nejlepší. Rychle připraveno a odesláno. Prostě super
+ Velký výběr
+ Dobré ceny
+ Skvělá chuť produktů
- Nedá se platit kartou
S obchodem jsem nesmírně spokojený, až na jedinou výtku. Sice se dá platit převodem, ale skrz jinou banku převod trvá 2 dny a tak objednávka přijde později. Ale jinak obchod vřele doporučuji.
JN
Jana Novotna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2020
Bezvadný servis, rychlé doručení. Pistácie jsou vynikající, velké, příjemně slané a dobře se loupou.
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
30.4.2020
Děkujeme Vám za hodnocení, kterého si moc vážíme.
RZ
Radka Zounková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2020
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
15.4.2020
Děkujeme Vám za nejlepší hodnocení.
Super lidská komunikace
- nízká kvalita ořechů a sušeného ovoce
MŘ
Martina Řehořovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2020
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
15.4.2020
Děkujeme za Vaše hodnocení.
MR
Michaela Randová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2020
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
15.4.2020
Vaše hodnocení nás potěšilo, děkujeme.
Velká spokojenost s nabídkou a rychlostí dodání zboží.
HK
Hana Kajgrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2020
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
15.4.2020
Děkujeme Vám za hvězdičky.
PK
Pavel Kubac
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2020
V poslední dodávce jsem zaznamenal příliš vysoké procento rozdrceného zboží. Zejména arašidy v karamelu, banánové chipsy, Japonská směs a rýžové krekry s příchutí chilli.
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
15.4.2020
Je nám líto, že jste nebyl spokojen s některými druhy zboží ve Vaší objednávce. Jedná se o velice křehké zboží, které je většinou těžké udržet vcelku. Z arašídů v karamelu opadává v některých případech cukrová krusta. Zboží někdy dorazí k nám už částečně rozbité. Mohlo také dojít k pochybení zaměstnance a navážení zboží ze spodku bedny. Pokud nám dáte vědět po převzetí zboží je možné se domluvit na nějaké kompenzaci.
Omlouváme se za způsobené komplikace.
JP
Josef Paška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2020
MČ
Martin Červený
(Administrátor)
15.4.2020
Děkujeme Vám za krásné hodnocení.
+ Rychlé vyřízení objednávky.
+ Rychlé dodání zboží.
- Nic.
S obchodem jsem naprosto spokojenej.
+ výborná komunikace se zákazníkem
+ Kvalita,rychlost.
